Co oznacza ropa z miejsca po usuwanym włókniaku miękkim?

Tydzień temu miałam usuwanego włókniaka miękkiego poprzez zamrażanie ciekłym azotem. Dermatolog nie wytłumaczyła mi jak postępować tylko kazała podpisać zaświadczenie że wyrażam zgodę niedajac czasu by dokładnie przeczytać co podpisuje. Zabieg nietrwał długo, chwilę popieklo po zabiegu ale martwi mnie że cały czas leci mi woda/ropa. Zdaję sobie sprawę że to goi sie ale czy ta ropa ma tak ciągle lecieć mi z tego. Dodam że pęcherz mi sam pękł dzień po zabiegu oraz innych dolegliwości nie mam.

Jest Pani dorosła i była Pani przy tym obecna. Nikt Pani nie zmuszał, mogła Pani czytać, albo nie, podpisać, albo nie. Mogła Pani również zainteresować się postępowaniem po zabiegu i zadawać pytania. Czemu Pani tego nie zrobiła?