Co oznacza rosnąca liczba pieprzyków?

W przeciągu kilku ostatnich lat na mojej skórze zauważyłem więcej pieprzyków niż miałem zawsze. Do tego dwa z nich na plecach troche się powiększyły i zciemniały. Pół roku temu Pani Dermatolog nie stwierdziła, żadnych powodów do zmartwień. Co ile najlepiej robić badania czy aby pieprzyk nie zamienia się w czerniaka?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli cokolwiek się zmieniło w danym znamieniu lub znamionach konieczna pilna wizyta u dermatologa i bezpośrednia ocena