Co oznacza RTG klatki piersiowej u 61-latki?
Wynik badania RTG klatki piersiowej: Częściowa relaksacja prawej kopuły przepony. Zgrubienie opłucnej prawego kata przeponowo - żebrowego. Aorta o nieco bardziej rozwiniętym łuku. Cień serca w granicach normy. Co to oznacza? Dziękuję.

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Jakie objawy ? Jaki powod badania? Po interpretacji wyniki z danymi klinicznymi Bedzie można zdecydować o koniecznosc rozszerzenia diagnostyki