Co oznacza RTG płuc 56-latka?

Otrzymałem wynik rtg płuc.Przepona i kąty wolne.Pola płucne o zaakcentowanym rysunku podścieliska,bez uchwytnych rtg zmian ogniskowych.Wnęki poszerzone, zwłaszcza prawa-naczyniowa? węzłowo?innego charakteru?Cień środkowy rtg w normie.Co to oznacza.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pulmonologa.