Co oznacza rwący ból pępka?

Od trzech dni odczuwam rwący ból pępka. Jest to ból w miejscu blizny po pępowinie. Gdy wloze palec do srodka i dotkne blizny to ból się nasila. Nasila sie również gdy się wyprostuje, gdy napnę brzuch, zaczyna mnie juz teraz boleć nawet w pozycji siedzącej. Od 10 lat mam kolczyk w pępku i nigdy nie bylo żadnych takich problemów. Przed pojawieniem się bólu odbyłam 6 godzinną podróż w pozycji siedzącej. Dadam również ze jestem osoba która ma male fałdki na brzuchu gdy siedzę. Co z tym zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.