Mężczyzna , 25 lat Miałaem wyrwana 8 dolna 31.01, dwa dni pozniej poszlam do lekarza,saczyla mi sie krew z rany, okazalo sie ze zapalenie. Miejsce po wyrwaniu oczyszczono, wlozono tabsa i gazik,mialam trzymac przez 1h, dostalam rowniez dalacin c w dawce 3x8h. Nastenego dnia zjawilam sie u lekarza, wlozyl mi znowu tabletke. Stwierdzil ze jest lepiej niz wczoraj. Dzisiaj jest 4.02, bol nadal czuje, dzisiaj w nocy pierwszy raz zaczlo mnie bolec az ucho, wzielam ibuprom i pomoglo. Czy cos moze nadal byc nie tak?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • RTG zębów – Badanie radiologiczne w stomatologii wykonywane jest w celu zobrazowania poszczególnych zębów, kości twarzoczaszki, tkanek kostnych żuchwy i szczęki oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Dzięki niemu można zaobserwować próchnicę, sposób, w jaki rosną zęby, zmiany patologiczne, jak torbiele czy nowotwory, a także konsekwencje urazów.
  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Ekstrakcja zęba

Zabieg ekstrakcji zęba

Zabieg ekstrakcji zęba

Ząb musi zostać usunięty w sytuacji, gdy nie poddaje się już leczeniu zachowawczemu.