Co oznacza sączenie się rany po operacji laparoskopii przetoki szyi?

Synek miał operację na przetokę boczną szyi metoda laparoskopowa, przetoka siegala do migdałka ale go noe usunieto. 5 dni po operacji dren, antybiotyk,betadine. Dzis 30 dni po operacji rana nadal lekko sączy bardziej krwisto niz ropnie. Jak dlugo taki stan moze sie utrzymywać.

Trudno mi to określić bez bezpośredniego badania. Nie znam szczegółów klinicznych miejscowych. Czasami takie przetokujące rany mogą goić się nawet 2-3 miesiące po zabiegu.