Co oznacza ścisk w żołądku?

Witam,borykam się z problemami, które nie zostały zdiagnozowane jako jakakolwiek choroba. Miewam ataki które polegają na wymiotach, histerii, jestem strasznie nerwowa, czuje jakby mój żołądek był czymś związany przez co nie mogę jesc. Nie wiem od czego zależne są te ataki, nie mam żadnej diety,kiedyś stosowałam, ale było to samo. Atak trwa średnio tydzień, w tym czasie nic nie jem, jedynie jogurty, wymiotuje i histeryzuje. Czasami czuje ze dostane to przed okresem, a czasami przychodzi po prost

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się na konsultację do lekarza gastroenterologa.