Co oznacza senność, zmęczenie i brak motywacji?

od dłuższego czasu coś się ze mną dzieje nie tak . Po prostu cały dzień chodzę zmęczony , nie mam motywacji do działania , cały czas śpię , mino tego wciąż czuje się nie wyspany. Bardzo mocno spadła mi samoocena , spadek libido. Chodzę na siłownie już od 3 lat i nie widać takich efektów jakie się powinno mieć po tym czAsie. Mam bardzo widoczna tkankę tłuszczowa na brzuchu i udach. Wykonałem badanie na cukrzyce i wyszło Ok. Co zrobić ? Do kogo się zgłosić ?28 lat.moj testosteron 5.4858ng/ml

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Proszę wykonać badania krwi, udać się w pierwszej kolejności do lekarza ogólnego., Na pewno należy poszukiwać przyczyn złego samopoczucia.

Witam Pana
Bezsenność i pozostałe objawy, opisane przez Pana,
mają najczęściej podłoże psychologiczne.
Do najczęstszych przyczyn bezsenności i pozostałych
dolegliwości należą stres, nerwice, lęki, depresja
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu bezsenności i towarzyszących jej zaburzeń
bezpieczną i skuteczną metodą jest psychoterapia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl