Co oznacza sformułowanie zawarte w wyniku badania MR?

co oznacza sformulowanie zawarte w wyniku badania MR: (wczesniej zdiagnozowany oponiak nad platem czolowym lewej polkuli). "Pojedyncze nowe niespecyficzne ognisko w prawym placie czolowym". bardzo dziekuje za odpowiedz!

Określenie : " sformulowanie zawarte w wyniku badania MR: (wczesniej zdiagnozowany oponiak nad platem czolowym lewej polkuli). "Pojedyncze nowe niespecyficzne ognisko w prawym placie czolowym"."
Trudno wypowiedzieć się bez oglądania badania MRI i pełnego opisu, bez wywiadu, historii etc
Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, z dokumentacją, z płytką CD. Pozdrawiam