Mężczyzna , 29 lat Od miesiąca mam problem z ukladem moczowym. Zaczęło się od sikania co godzinę w dużych ilościach a potem silnym pieczeniem tak jak by na koncowce penisa i sikanie również co godzinę ale po parę kropel bólem w plecach oraz silnym bólem stawów. Od lekarza dostałem już dwa antybiotyki furaginę nitroxycyline a teraz macmiror ze to może od jakiś grzybów. Urolog robił usg i wszystko jest ok w badaniu moczu tez nic nie wyszło cukrzycy również nie mam bo się badałem w tym kieruku. Pomocy
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania moczu – Badania moczu są jednymi z podstawowych badań laboratoryjnych, których wyniki umożliwiają wykrycie wielu chorób. Mocz może zawierać setki różnych substancji, które są efektem końcowym procesu przemiany materii.
  • USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: