Co oznacza silny ból barku u 28-latka?

Dzień dobry. Mam problem z lewym barkiem od 5 miesięcy i chodzę na rehabilitację wydałem już całe oszczędności na lekarzy i badania obrazowe, MRI ślady obrzęku w okolicy kaletki podatkowi podnaramiennej. M podlopadkowy jego przyczep na guzku mniejszym pogrubiały , większość specjalistów mówiło mi, że to nie są duże uszkodzenia no ale odczuwam ciągle pieczenie barku szyi z lewej strony i łopatki ból ustępuje tylko w nocy . RTG szyjnego odcinka kręgosłupa nie wykazało żadnych zmian no i EMG splotu barkowego wykazało uszkodzenie nerwu łokciowego w kanale rowka kości ramiennej łokieć mnie wcale nie boli lecz odczuwam delikatne mrowienie palca małego i obrączkowego . Cały mój problem zaczął się od upadku na rowerze w drodze do pracy bardzo proszę o pomoc bo muszę wrócić do pracy i normalnego życia.

Z poziomu portalu niestety nie pomogę w problemie, stąd mogę jedynie skierować właśnie do rehabilitanta lub zasugerować konsultację ortopedyczna. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.