Co oznacza silny ból biodra przy przewracaniu się na łóżku?

Od jakiegoś czasu bolą mnie biodra- odczuwam silny bol przy przywracaniu się na łóżku .Bolą mnie nogi i do tego piecze mnie skóra na nich; w szczególności w kolanach jest ból że trudno chodzić.mam 46 lat i jestem po wylewie i udarze niedokrwiennym. Biorę tylko polocard i żadnych lekarstw.Mam ból w dużym palcu lewej nogi i do tego jestem ciągle zmęczona

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie .