Co oznacza silny ból dziąsła po usunięciu jedynki?

Witam w poniedziałek wyrywalam górna jedynke do dnia dzisiejszego jest niemilosierny ból.. Nie mogę jeść pic.. Mam sie udać do dentysty czy samo minie proszę pomocy bo zaraz oszaleje.. Dodam że Karmię syna piersią..

Dzień dobry,
proszę o kontakt z lekarzem, możliwe że wytworzył się u Pani tzw. suchy zębodół i bez wizyty w gabinecie gojenie może być bolesne. Lekarz założy do zębodołu tabletkę bakteriobójczą i szybko poczuje Pani poprawę.
pozdrawiam zdrowo :-)
Grzegorz Gdula