Co oznacza silny ból i skurcze w mostku?

Silny ból, skurcze i uczucie pulsowania po środku pod piersiami. Nasilający się ból podczas chodzenia i lekkie uczucie boli w plecach. Dość silny ból przy oddychaniu oraz tak zwanym odbijaniem się. Dodam ze ból utrzymuje się od 4 dni.

Objawy są niecharakterystyczne, trudno cokolwiek napisać bez możliwości zbadania i porozmawiania z pacjentem.
Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego na badanie.