Co oznacza silny ból pleców u 40-latki?

Witam, strasznie bolą mnie plecy i jestem ogólnie osłabiona, robiłam wiele badań usg, TK jamy brzusznej, RTG kręgosłupa, chodzę na rehabilitację, odebrałam dziś wyniki ogólne krwi, wszystkie są w normie poza ob 15 i bardzo niskim poziomem kwasu moczowego 0,91 mg/dl i to mnie niepokoi czy pilnie wynik muszę to skonsultować z lekarzem, co i jakie badania dalej robić?

Witam serdecznie,

Spadek poziomu kwasu moczowego może świadczyć np. o zaburzeniach metabolicznych zaś podwyższone OB może świadczy m.in. o stanach zapalnych czy hipercholesterolemii. Przyczyn może być wiele, dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym lub lekarzem rodzinnym, żeby skonfrontował wyniki z obrazem klinicznym oraz wynikami innych badań dodatkowych i na i tej podstawie postawił rozpoznanie.

Pozdrawiam.