Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 4 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza silny ból po iniekcji sterydowej?

Mam takie pytanie. Zaczalem cykl sterydowy ze srodka tzw sustanon. Wykonalem juz 2 iniekcje domiesniowe w 100% sterylne i jestem pewien ze towar rowniez dobry i nie zakazony ponieważ znajomy rowniez go bierze i nie ma zadnych takich powiklan jak ja. Ja na drugi dzien po iniekcji dostaje bólu i coraz wiekszego i w dzien 3 mam obrzek miesnia i taki bol ze nie moge chodzic. Ale przechodzi po 4 dniach. Czy moze to byc uczulenie na dany srodek? Lub za duze stezenie? 250mg Dziekuje z gory za pomoc
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Stosuje pan środki dopingowe. Jest to nieetyczne. Stosuje je pan na własną odpowiedzialność. Myślę, że rada może być tylko jedna. Jak panu jakiś środek szkodzi to znaczy, że powinien pan go odstawić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy