Co oznacza silny ból pod łopatkami i zatkane uszy?

Od pewnego czasu wystepuja u mnie pewne objawy sa nimi -Silny ból plecow pod łopatka raz z prawej raz z lewej stroniy bardzo rzadko razem. -Problem z pełnym oddechem. Ciężko mi nabrac w pełni powietrze . -Kaszel który jest taki jakby płytki -Świszczący oddech gdy próbuje zansnać. W nocy czesto sie budze bo mam problem z oddychaniem. Zauważylem ze objawy te nasilaja sie w Maju Czerwcu ale i rownież gdy popracuje w kurzu a czesto mi sie to zdarza bo pracuje przy remontach. Ja tłumacze sobie to zapchanymi plicami ale wiem ze coś takiego nie wystepuje. Dodam tylko ze jestem alergikiem mam azatopowe zapalenie skóry które raz jest a raz nie mam i wsztko jest ok ale nigdy wczesniej nie mialem problemów z płucami nie pale a objawy ktore mam wystepuja od okolo 2-3 lat

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy, które pan opisuje mogą świadczyć o astmie i/lub alergii. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu poszerzenia wywiadu odnośnie do pana dolegliwości oraz dokładnego zbadania.