Co oznacza silny ból podczas stosunku?

Dzien dobry. Mam 18 lat i od kilku dni borykam sie z dziwna dolegliwością. Zaczęło się od dyskomfortu podczas oddawania moczu polegającego na ucisku z lewej strony, jak gdyby od strony jelit. Myslalam ze to po prostu zaparcia, jednak nawet po wypróżnieniu ten dziwny ból nie ustąpił. Kochałam się dziś z moim chłopakiem, jednak ból był nie do zniesienia, głębsza penetracja była kompletnie niemożliwa, a ból rozchodził się po całej miednicy i musieliśmy przerwać. Ból zaraz po tym znacznie się nasilił, utrzymuje sie do teraz. Jest to ból dotyczący w szczególności odbytu, promieniujący tez na pęcherz i macicę. Ponadto wypróżnienie stało się kompletnie niemożliwe, każdy nacisk sprawia mi potworny ból i przez to dodatkowo odczuwam uczucie parcia, z którym nie mogę nic zrobic. Czy to coś poważnego?

Lek. Paweł Szadkowski

Opisane objawy mogą oznaczać zakrzepowe zapalenie guzków krwawniczych (czyli tzw hemoroidów), albo stan zapalny dróg moczowych lub narządów rodnych. Musi się Pani udać do lekarza, w celu zbadania.