Co oznacza silny ból w dole pleców po porodzie?

Witam, jestem mamą dwójki dzieci. Oboje urodzeni w 8 miesiącu ciąży, przez CC. Od kilku miesięcy po drugim porodzie dokucza mi bardzo silny ból w dole pleców po prawej jak i po lewej stronie. Ból ten występował po pierwszej ciąży, ale nie był tak uciążliwy. Ból pojawia się na początku miesiączki, jest tak silny, że chwilami blokuje mi plecy np. w pozycji siedzącej, muszę wręcz zostać w tej pozycji, jeżeli wykonam jakiś ruch towarzyszy temu okropny ból. Lekarz rodzinny stwierdził skręt macicy?!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć