Co oznacza silny opasający ból żeber, na klatce i na plecach?

Witam Od wczoraj mam silny opasający ból żeber, na klatce i na plecach (częściej czuje na klatce) tak jakby ktoś założył na mnie ciężką obręcz i zaciskał, trudniej mi się głęboko oddycha a zwłaszcza ziewa. Co to możne być i do jakiego lekarza się udać. Niedawno przebyłam grypę, wyniki krwi ostatnich badan były ok.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, początkowo u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu. Należy wykluczyć choroby serca, płuc, przewodu pokarmowego czy kości.
Pozdrawiam