Co oznacza skąpe krwawienie w 7. dniu po okresie?

witam dostalam miesiączki 6 kwietnia skaczylam się po 7 dniach a od 3 dni znów się pojawiła miesiączka ma kolor czerwony a mija miesiączka co miesiąc jest opfita a ta co mam teraz jest nie l lekka wspomnie że z mężem staramy się o dziecko i wspulrzylam 2 razy po miesiące czy może coś się dzieje proszę o odp

Lek. Michał Lenard

Rzadko mogą zdarzyć się krwawienia międzymiesiączkowe. Jeżeli jest to jednorazowy epizod, nie ma powodu do obaw. W razie powtarzania się krwawień poza miesiączką konieczna będzie wizyta u ginekologa Pozdrawiam!