Co oznacza skolioza pogłębiona, lordoza i poziomo położona kość krzyżowa?

Kobieta 30 lat Mam problem z kręgosłupem ledzwiowym prawostronna skolioza pogłębiona lordoza poziomo położona kość krzyżowa. Ból w prawym biodrze promieniujacy na całą kończyne. Utrzymuje się to już od roku za miesiąc mam mieć badanie rezonansem magnetycznym Ale ostatnio odczuwam silne bóle w podbrzuszu do tego nudności uczucie odretwienia i mrowienia języka i ust oraz uczucie opuchnietych policzków Co to może oznaczać? Czy mam podstawy do niepokoju?

Z uwagi na kilka niepowiązanych ze sobą objawów proponowałabym Pani wizytę u lekarza rodzinnego i ocenę stanu ogólnego.
Po badaniu lekarskim będzie można dalej pokierować diagnostyką.