Co oznacza śluz z odbytu?

Od prawie roku doskwiera mi wydzielający się śluz z odbytu. Po wizycie u proktologa okazało się, że mam hemoroidy II-III stopnia. Po serii zabiegów pozbył się nich lecz nie pozbyłem się wydzielającego się śluzu. Lekarz po ostatnim zabiegu gumkowania stwierdził, że śluzu nie powinno być ale może się pojawić. Za 2 miesiące mam wizytę kontrolną ale jestem już w tej chwili wyczerpany fizycznie i psychicznie,gdyż wydzielający śluz nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Co mogę w tej chwili zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze należy rozszerzyć diagnostykę i wykonać badania endoskopowe