Co oznacza śluz z odrobiną krwi w ciąży?

Witam jestem w 6tyg ciąży. Od czterech dni pojawił się u mnie śluz z odrobiną krwi. Czasami również czuje uklucia w brzuchu . Mój lekarz prowadzący obecnie jest na urlopie. Byłam na izbie przyjęć i tam powiedzieli mi że jest to normalne .niestety nie do końca jestem tego pewna.

Lek. Michał Lenard

Takie objawy są częste w pierwszych tygodniach ciąży, nie ma powodu do obaw. Na izbę przyjęć należy się zgłosić w przypadku większego krwawienia. Pozdrawiam!