Co oznacza spadek płytek krwi po wykryciu torbieli na nerce?

W dzieciństwie miałam guza Willmsa nerki, która została usunięta.Przerzuty na wątrobę i do szpiku kostnego z całkowitą remisją.Miałam USG i wykryto na nerce szczelinowata torbiel korowa,od dłuższego czasu mam spadek płytek krwi do 115 tys, spadek PCT i gran. kwasochłonne % i wzrost powyżej normy PWD, MPV, P-LCR. Do jakiego lekarza powinnam się udać w celu kontroli i co mogą oznaczać takie wyniki, dodam że mam znacznie powiększoną śledzionę jak na swój wiek (tak powiedziała Pani dr.) - 13x7cm.

Witam , to lekarz prowadzący , który ma wgląd w całą Pani dokumentację medyczną powinien zadecydować gdzie Panią skierować!!! z.żurawski