Co oznacza spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej?

Witam serdecznie chciałabym zapytać co dalej mam zrobić mój rezonans spłycenie fizjologicznej lordozy ledzwiowej skolizja Lewoboczna na poziomie L2 L3L4 bulging 0,26 cm szerokość kanału 1.58cm na poziomie L4 L5 wypuklina tylno posrodkowa szerokołukowa lateraizujaca w prawo wielkości 0,58cm z modelowaniem worka oponowego i zwezeniem otworów m kręgowych w przyleganiu do korzeni szerokość kanału 1. 54 na poziomie L5 S1bulging 0,20 cm szerokość kanału 1.54 proszę o interwencję mojego wyniku dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim . Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzzsze badanie