Co oznacza spłycona lordoza lędźwiowa?

czy mam się martwić - wyniki rm: Spłycona lordoza lędźwiowa.Krążki międzykręgowe L4/L5 i L5/S1 asmetrycznie wysunięte ku tyłowi do 3-4 mm, z sugestią zmian typu " bulging ",z uciskiem/modelowaniem worka oponowego.Krążki międzykręgowe L4/L5 i L5/S1 z niskim sygnałem, o cechach miernego odwodnienia.Naczyniak w trzonie L1 - do 12 mm w wymiarze C-C.Falisty zarys blaszek granicznych trzonów.Drobna torbiel korzeniowa pośrodkowo - prawostronnie w kanale krzyżowym na wys. seg. S2 - 7 mm.

DO pełnej konsultacji z wynikami badań ; Opisane mierne zmiany wielopoziomowe,
Może mało aktywności, niezdrowy tryb życia, niewygodny materac?

Może słaba kondycja ogólna ?....
DO pełnej konsultacji
Pozdrawiam i zapraszam