Co oznacza stała temperatura pochwy?

Witam. Może ktoś miał podobnie.. od 15 dnia cyklu moja temperatura pochwy wynosi 36.7 (mierze rano o 4.30) i wykres to prosta linia już 9 dni. Nigdy tak nie miałam zawsze to więcej mniej ale nigdy jedna temperatura . Co to może oznaczać ? Staramy się z mężem o malenstwo już 7 miesiąc i nic. Testy owulacyjne były pozytywne i wtedy też się kochalismy . Ale ostatni raz też wyszły pozytywne a ciazy brak . Może ktoś miał podobnie ?

Lek. Tomasz Budlewski

7 miesięcy to jeszcze zbyt krótkie starania aby móc rozpocząć jakąś diagnostykę. proponuję udać się do ginekologa na badanie kontrolne.