Co oznacza stwierdzenie: upośledzona funkcja nerek?

Witam robią badanie krwi do tomografii kręgosłupa miałem na wyniku napisane: upośledzona funkcja nerek. Badanie było robione na kreatynine bodajże i pamiętam jedną wartość 200 [czegoś] /mg. Wyniku niestety nie mam już, a i ubezpieczenia też nie. Chciałem się dowiedzieć co to mogłoby oznaczać, czy nerki mogą mi wysiąść?

Lek. Bartosz Domagała

Badanie jest obciążające dla nerek, ale skoro nie pamięta Pan wyniu takze nawet nie wiemy co to było i w jakiej jednostce i czy było dla Pana niebezpieczne . Proponuję w celu rozwiania wątpliwości zrobić badanie kontrolne nerek w POZ