Kobieta , 29 lat Witam, moja córka 16 miesięcy ma stwierdzone przywiedzenie przodostopia, miała od urodzenia ćwiczone stopy przeze mnie ale nie przyniosło to efektów. Lekarz zalecił założenie gipsow. 1 tydzień było dobrze, po tygodniu zmiana gipsow i się zaczęło. Córce wyszło uczulenie. Miała gips żywiczny wiec po skontaktowaniu się z lekarzem wraz z mężem sciagnelismy jej gips. Noga cała czerwona w krostach. Wyglądało to okropnie.Lekarz zaleca sportem gipsy. Czy jej jakąś inna metoda leczenia takiej wady stop?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie niemowląt – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Dziecko – Rodzicielstwo jest dużym wyzwaniem, dlatego decyzję o posiadaniu dziecka warto dobrze przemyśleć. Przed staraniami o dziecko wskazane jest wykonanie badań, by ocenić stan zdrowia przyszłej mamy i wykryć obecność chorób, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej zdolność do zajścia w ciążę.