Co oznacza suchość, palenie i ból w gardle?

Witam , otóż od 4 miesięcy mam problemy z gardłem czuje palenie suchość czasami bol ( rano zawsze gorycz ) , po przepisywaniu przez lekarzy leków na refluks które nic nie dawały , zdecydowałem się na gastroskopię , gastroskopia nie wykazała nic , wszystko prawidłowo brak bakterii , jedynie jeden widoczny polip , zrobiono badanie histopatologiczne , ( trzy fragmenty błony śluzowej pokryte nabłonkiem paraepidermalnym bez cech atypii , zawierajace ponadto utkanie gruczołowe typu wpustu/trzonu z przewlekłym ( ) , aktywnym zapaleniem ( ) rozrostem doleczkowym bez obecności komórek kubkowych i bez cech dysplazji . Dodam tylko ze mam problemy z zatokami ( spływająca wydzielina po gardle ) oraz ze będąc tydzień w grecjii od razu czułem się dużo lepiej i nic mi nie dokuczalo . Pozdrawiam

W Grecji się odstresowałeś dla tego było Ci tam dobrze. Albo tam wracaj albo poukładaj sobie lepiej życie w Polsce chociaż to co raz trudniej przychodzi.