Co oznacza suchość w gardle i kołatanie serca?

Dzień dobry! Co mogą oznaczać dane wyniki badań? Erytrocyty: (L) 4.47 mln (Norma: 4.63-6.08) | PCT: (L) 0.16% (Norma: 0.2-0.4) | Neutrofile: (L) 2.42 tys. (Norma: 2.5-7) | co do kolejnego wyniku nie wiem jak mam to rozumieć... Limfocyty: (N) 2.47 tys. (Norma: 1-3.5) | ale Limfocyty: (H) 45.30% (Norma: 20-45%). Wykonałem badanie krwi i moczu. Wyżej podałem tylko zawyżone (H) i zaniżone (L) wartości/wyniki. Badania wykonałem z powodu następujących objawów: problemy z nagraniem powietrza, ogólne osłabienie, zawroty głowy (nie zawsze), suchość ust, zwiększone pragnienie, kołatanie serca (wyniki z badań serca - OK). Dodam, że czynnie uprawiałem sport az do wzeszlego tygodnia (wtedy pojawiły sie objawy - po wysilku). Mimo, że aktualnie jestem mniej aktywny i jej więcej - waga stoi. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :)

Lek. Paweł Szadkowski

Powyższe wyniki laboratoryjne nie świadczą o niczym niepokojącym. Warto udać się do lekarza w celu dokładnego zbadania i oceny pana stanu klinicznego oraz ew. rozszerzenia niezbędnej diagnostyki.