Co oznacza swędząca krosta na palcu?

Witam. U mnie na palcu zrobiła sie malenka krosta w dodatku piekielnie swedzaca pomyslalem ze mize w nocy cos mnie ugryzlo posmarowalem entilem pomoglo nie swedzialo ale krosta zostala i robi się coraz większa i czerwona jest stednicy ok 1cm teraz zauwazylem to samo na drugim palcu od strony wewnetrznej tzn miedzy palcami. Prosze pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne