Co oznacza swędzenie i ten mały czyrak?

Witam, Dwa tygodnie temu swędziała mnie skóra i w miejscu swędzenia wyrósł jakby mały czyrak (biała mała kuleczka twarda ). Wielkośc 1,5 mm. Nie ropieje, nie swędzi. Czy to coś poważnego?Mogę załączyć na portalu zdjęcie.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nawet na podstawie zdjęcia ciężko będzie ustalić czy zmiana, którą Pani ma jest podejrzana i czy należy włączyć leczenie. W takim wypadku lepiej udać się do lekarza, który będzie mógł osobiście Panią zbadać.