Co oznacza swędzenie skóry i drażliwość u osoby bez apetytu?

Witam stosowałem izotrytonine na trądzik. Mam typowe objawy hiperwitaminozy witaminy a. swędzoca skóra, zmeczenie, drazliwosc a nwet przeszedłem przez depresje z powodu dyskopati lędzwiowej. bola mnie mięśnie i kregosłup Teraz ma strzykanie w stawach i bóle z właszca po stosunku pólciowym tak jak by organizm wyrzucal tosyny do kosci. Odbija mi się i nie mam czasem apetytu. Prosze o pomoc? Jak odwóeic skutki brania tego leku?

Dzień Dobry Panu,

Niestety na Pana pytanie może odpowiedzieć na osobistej konsultacji tylko lekarz prowadzący Pana, który poznał Pana i Pana historię.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com