Co oznacza świąd pochwy i przezroczysty śluz?

Witam. Od moze 3 dni mam przezroczysty sluz z pochwy,ktory na poczatku mial jakby takie czerwono/brazowe gludki. Wczoraj i dzisiaj do teraz byl przezroczysty jednak wczoraj zaczela swedziec mnie pochwa ale myslalam ze spowodowane jest to zmiana proszku dlatego poszlam sie myc i ubralam bielizne ktora nie byla prana w tym proszku i swedzenie zmniejszylo sie jednak nadal jest troche wyczuwalne. Rowniez raz gdy oddawalam mocz czulam pieczenie wiec uznalam ze mam przeziebiony pecherz ale jest juz ok. Pochwa nest tez zaczerwieniona. Martwie sie ze jest to zapalenie pochwy:/ Jutro wyjezdzam za granice i do lekarza moge isc dopiero za dea tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy będą także na wyjeździe konieczna wizyta u lekarza tam na miejscu Ew preparaty dostępne w aptece bez recepty