Co oznacza szczypanie i kujący ból piersi?

Witam, od ok dwóch tygodni odczuwam u jednej piersi szczypiacy, kujacy ból sutka i otoczki. Pierś mnie nie boli. Zaznaczę, że u drugiej piersi tego nie mam. Ogólnie to nie czuję tego bólu tylko podczas dotyku np. mycia się lub gdy biustonoszem zachacze. Co to może być? Jak nie przejdzie trzeba się udać do lekarza czy nie ma takiej potrzeby? Pozdrawiam, Beata.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zaleci dalsze postepowanie