Co oznacza szczypanie po operacji żylaków?

10 dni temu miałam zabieg żylaków obu nóg metodą RFITT. W prawej nodze nie czuję większych dolegliwości, martwią mnie objawy w lewej nodze. Mam ból po zewnętrznej stronie śródstopia pod dotykiem i powstający samoczynnie, mogę go opisać jako szczypanie lub oparzenie. Miejsce bolesne nie było poddawane zabiegowi. Nie wiem czy jest to stan przemijający i czy powinnam z tym coś robić poza przyjmowaniem środków przeciwbólowych.

Sugeruję wizytę u lekarza prowadzącego leczenie, który będzie mógł zbadać Pani nogi i w pełni ocenić ich stan po zabiegu. Pozdrawiam.