Co oznacza ta wysypka podczas przeziębienia?

Witam serdecznie, Mam taki problem... podczas przeziebienia albo oslabienia organizmu na szyji pojawia mi sie plama (wysypka) ktora utrzymuje sie Rowne 3 dni. Pierwszego dnia jest to wysypka ktora pojawia sie za ucha poprzez cala szyje,drugiego dnia jest jak by napuchniete cale czerwone I ma Jasna obramowke trzeciego dnia blednie. Zrobilam podstawowe badania wszystko w normie, nie jest to reakcja uczuleniowa borykam sie z tym od 1,5 roku I plama Robi sie coraz opszerniejsza. Prosze o Pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena zmian przez lekarza proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego