Co oznacza tak niskie TSH?

Pomocy! Mam niedoczynność tarczycy, ostatnio lekarz przepisał mi większą dawkę Letrox z 75 mg na 100 mg. Moje wcześniejsze wyniki badań TSH to 3,27 μIU/ml, a dziś odebrałam wyniki i po zmianie dawki to 0,307 μIU/ml. Dodam, że staramy się o dziecko. Co oznacza tak niskie TSH? I czy wpływa to na jakąkolwiek płodność i owulację?

Dzień dobry,

wynik TSH powinien mieścić się w przedziale powyżej 0,4 do najlepiej w Pani przypadku 2,5. Proszę się skonsultować z endokrynologiem w celu weryfikacji dawki leku.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga