Co oznacza taka zmiana w badaniu u 29-latki?

witam..dzis robilam badanie . Wyszlo mi 15mm od brodawki owalna izoechogeniczna zmiana ogniskowa 6mmx2mm, o cechach zniany łagodnej typu FA . wnioski usg , BIRADS 3 Prosze o odpowiedz bo sie martwie

badanie, w którym wykryto zmianę prawdopodobnie łagodną, ryzyko złośliwości wynosi do 2%, zaleca się kontrolę obrazową za 6 miesięcy, może dotyczyć zmian takich jak: skupiska mikrozwapnień, torbiele złożone, gruczolakowłókniaki, asymetryczne zagęszczenia. U kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka piersi zalecane jest wykonanie biopsji gruboigłowej i pobranie materiału do badania histopatologicznego.