Co oznacza taki ból w prawym boku?

Witam, od dwoch tygodni odczuwam bole w prawym boku(dolnej czesci). Dwukrotnie bylam na sor z podejrzenien zapalenia wyrostka i dwukrotnie zostalam odeslana do domu, poniewaz usg oraz krew nic nie wykazaly. Dodatkowo odczuwam bole plecow posladka oraz prawej nogi,w zwiazku z czym lekarz zasugerowal rwe kulszowa. Bol w prawym boku nadal sie utrzymuje jest klujacy i piekacy zarazem. Obawiam sie ze to jednak zapalenie wyrostka. Prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie bylo to sugeruje jeszcze kontrolę u ginekologa, może to zapalenie przydatków, skręt jajnika?