Co oznacza taki opis kolonoskopii?

Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku badania kolanoskopii. Przerośnięte i powiększone grudki chłonne w jelicie krętym. OBJAWY to przede wszystkim powiększony i wzdęty brzuch. Jestem bardzo szczupłą osobę jednak od roku mój brzuch wygląda jak ciążowy.

Grudki chłonne w ostatnim odcinku jelita cienkiego to nortmalna struktura anatomiczna. Opis "przerośniete" jest bardzo subiektywny, może oznaczać, że toczy się zapalenie jelita ub że wszystko jest prawidłowo. Nie da się z tego opisu wyciągnąć żadnych istotnych wniosków- wymaga Pani dalszej diagnostyki.