Co oznacza taki przyrost BHCG?

Witam Proszę o interpretację przyrostu beta hcg. Wynik z dnia 15.01 - 71.56, wynik z dnia 19.01 186.7 . 15.01. Był to początek 4tc. Czy są to wyniki prawidłowe i czy wynik nie ma związku z tym z krew była pobierana w piątek a badana dopiero w pon czy przez to wynik może ulec zmianie ? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórnie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa