Co oznacza taki wynik badania androstendionu?

Mam podejrzenie PCOS, na zlecenie P. endokrynolog wykonałam badania, oto moje wyniki androstendion 7,8 (połowa cyklu), prolaktyna 528,1; testosteron 2,70; DHEA-S 11,26 Jak tragiczne są te wyniki ? Co usłyszę od Pani doktor ? Jakie leki są zazwyczaj przepisywane w takiej sytuacji ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm danego laboratorium nie można się wypowiedzieć