Co oznacza taki wynik histopatologiczny 35-latki?

Dzień dobry, odebrałam badanie histopatologiczne: śladowe i drobne fragmenty nabłonak płaskiego bez i/lub ze skąpym podścieliskiem ogniskowo z cechami rozrostu akantotycznego, fragmenty z tarczy z przewlekłym naciekiem zapalnym. reakcja immumohistochemiczna p-16: punktowy ogniskowy odczyn dodatni w nabłonku płaskim

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rozumiem że jest to wycinek z tarczy szyjki macicy? Radziłbym skonsultować ten wynik z ginekologiem - specjalista ginekologii onkologicznej.