Co oznacza taki wynik RM głowy u 50-latki?

Witam. Proszę o interpretacje wyników RM głowy. Migdałki móżdżku wpuklają się poniżej otworu wielkiego maksymalnie na 3,5-4 mm. Dyskretne ,częściowe upośledzenie powierzchni komórek wyrostka sutkowego po stronie lewej. WNIOSKI: nadnamiotowe zmiany budzące podejrzenie leukodegeneracji. Co to oznacza??? Dodam, że ma stwierdzoną jamistość rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym c5-c6 i wiele objawów. Między innymi bardzo silne bóle głowy,zawroty i wiele innych. Wizytę u neurologa mam dopiero w grudniu.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Niestety ten wynik może być interpretowany jedynie w odniesieniu do stanu klinicznego pacjentki. Musi Pani poczekać na wizytę u neurologa. Pozdrawiam.