Co oznacza taki wynik tomografii u 52-latki

Opis badania W segmentach języczka lewego płuca gładkościenny niejednoznaczny nie wzmacniający się ewidentnie lity guzek 8mm. Do oceny z około 3-4 miesiące. Kolejny guzek w rzucie szczeliny międzypłatowej poziomej płuca prawego, oraz w segmencie VI płuca prawego 5mm. U podstawy płata górnego płuca prawego drobnoplamiste zagęszczenie 7mm być może pozapalne, do okresowej kontroli. Jamy opłucnowe wolne. Drzewo oskrzelowe drożne. Wnęki płucne naczyniowe. Jedynie w widełkach podziału prawej tętnicy płucnej miękkotkankowa struktura 18mm zapewne węzłowa. Węzły chłonne pod ostrogą do 20x10mm. Przytchawicze prawe do 12mm. Drobne węzły chłonne w widełkach podziału lewej tętnicy płucnej do 11mm. Pozostałe narządy śródpiersia bez ewidentnych zmian w obrazie CT. Moge prosic o napisanie cos na temat wyniku tomogtafii??

Ogólnie radiolog zaleca jedynie kontrolne badanie za 3-6mcy; nie znam jednak powodu wykonania badania, nie znam Pani stanu klinicznego, nie pomogę dalej. proszę się dopytać swojego lekarza prowadzącego, który ma więcej danych, co dalej.