Co oznacza taki wynik u 47-latki?

Co oznacza...zacienienie tkanek miękkich tylnej ściany gardła z zachowaniem przestrzeni powietrznej jamy Kosowo gardłowej do 9 mm. III MIGDAŁ

A no kiedyś kiedyś kiedyś przed wojną ktoś z rodziców albo sąsiadów odradził Wam usunięcie Twojego trzeciego migdałka , którego masz do tej pory, a który powoduje , że chrapiesz i masz bezdechy nocne, które grożą zawałem niedokrwiennym serca lub niedokrwiennym udarem mózgu. Żegnam.